Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ZYJ-35 |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product material | stainless steel |
| Rated voltage | 220V |
| Motor power | 600W |
| Speed | 1400r/min |
| Frequency | 50HZ |
| Product size | 48x18x21CM |
Instock
There are no reviews yet.