Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 30 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | 1-2L |
| Model Number | RG-311/RG-312 |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V/220V |
| Body materia | stainless steel |
| One-time maximum oil output | 1001mL (inclusive)-1500mL (inclusive) |
| Speed | 80 rpm |
| Feeding port shape | round |
| Specifications | 38*15*32 |
| Dregs box capacity | 0.5L (inclusive)-1L (inclusive) |
| Packing list | host + accessories |
| Model | RG-311/RG-312 |
Instock
There are no reviews yet.