Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 23 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W, 610W |
| Capacity | 4-5L, 3-5 (kg/h) |
| Model Number | LBT01T |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product Code | DF22222 |
| Voltage1 | 110V |
| Voltage | 220V |
| Screw pressing speed | 60 (r/min) |
| Oil output rate | 30-60 (%) |
| Dry cake residual oil rate | 5 (%) |
| Package weight | 11KG |
| Packing size | 45*23*35 |
Instock
There are no reviews yet.