Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 23 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1201-1500W, 600-1500W |
| Capacity | >4L |
| Model Number | LTP333 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Intelligent Oil Press |
| Model | LTP333 |
| Voltage | 220V/110V |
| Hopper capacity | 2.5L |
| Oil cup capacity | 2L |
| Product number | JD0568B |
Instock
There are no reviews yet.