Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 28 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 1250-1800W |
| Capacity | <2L |
| Model Number | CS9 |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Automatic oil press |
| Model | CS9 |
| Voltage | AC 220V 50Hz |
| Product number | JD0355K |
Instock
There are no reviews yet.