Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 25 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 1001-1600W, 1350W |
| Capacity | 4-5L, 15Kg/H |
| Model Number | QC30 |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Oil Press Machine |
| Weight | 43Kg |
| Size | 52X25X53cm |
| Voltage | 220V |
| Shipping | Within 7 days |
| Packing | Wooden Box |
Instock
There are no reviews yet.