Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 20 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 601-1000W |
| Capacity | >4L |
| Model Number | X5 |
| Brand Name | BEIJAMEI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product model | X5 |
| Shell material | stainless steel wire drawing |
| Product size (CM) | 42 * 16 * 30 |
| Product weight | About 11kg |
| Rated voltage | 220 V / 110 V, customizable |
| Rated power | 610 watts, power consumption about 06 degrees per hour |
| Spare parts list | press chamber, press rod, bolt, glove, brush, oil cup, filter screen, slag pipe, instruction manual (including warranty card) |
Instock
There are no reviews yet.