Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 43 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | T30 |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Temperature regulation | 40 ° C-260 ° C |
| Product weight | 13.5KG |
| body material | stainless steel |
| Product size | 428*180*355mm |
| Funnel Capacity | 6L |
| Squeezing mode | Cold or Hot |
Instock
There are no reviews yet.