Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 21 cm |
| Power | 1001-1600W |
| Capacity | 2.1-3L |
| Model Number | T1S |
| Brand Name | SUNZ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.