Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 32 × 52 cm |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material | 430 Stainless Steel |
| Size | 20" x 25" x 2" (495 x 622 x 48 mm)/20" x 16" x 2" (495 x 395 x 48 mm) |
| Quantity | 6Pcs/Set |
| Slots | 4/5 |
| Gross Weight | 28.8 lb (136.5 kg)/16.1 lb (7.3 kg) |
| Package Dimensions | 21.3 x 13.4" x 26.4" (540 x 340 x 670 mm)/20.5 x 13.4" x 17" (520 x 340 x 430 mm) |
Instock
There are no reviews yet.