Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 32 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 801-1000W |
| Capacity | >6L |
| Brand Name | ZHONGLAI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.