Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Shell Material | Glass |
| Power Source | 220V/50HZ |
| Automatic Shut-off | no |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | ce |
| Material | Glass |
| Scale Mark | Kettle Mark |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Anti-dry Protection |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | 2.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | AUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.