Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Certification | none |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 500w |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Professional Hand Rinsing Pot |
| Product material: | 304 stainless steel+Teflon |
| Capacity: | 1500ml |
Instock
There are no reviews yet.