Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | 2018 |
| Shell Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Electric Boiled Water Kettle |
| Certification | ce |
| Material | Plastic |
| Scale Mark | Electric Boiled Water Kettle |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 14w |
| Capacity | 5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 24V |
| Brand Name | XIAOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.