Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CCC, ROHS |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| Operating Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.