Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | GL-E205 |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CE, CCC |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Anti-dry Protection |
| Feature | 360 Degree Rotational Base |
| Power (W) | 1350W |
| Capacity | 1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | kbxlife |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V/220V |
Instock
There are no reviews yet.