Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Safety Auto-Off Function |
| Power (W) | 2000-2250W |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
| model | KBOV2001 |
| Color classification | Olive green cream color |
| Electric kettle type | Conventional electric kettle |
| Additional features | Automatic power outage |
| Electric kettle material | Stainless steel |
| Does it have insulation function | no |
| Intelligent type | Intelligent not supported |
| capacity | 1.7L |
| Place of purchase | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.