Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1200W |
| Capacity | 1-2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 120 Volts |
| Wattage | 1200 watts |
Instock
There are no reviews yet.