Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 53 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Capacity (Cup) | 12 cups |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Grinding Blade Material | SUS420 |
| Grind Size | Stepless Adjustment |
| Product Weight | 9.92 lbs / 4.5 kg |
| Product Dimensions | 0.87 x 0.7 x 1.41 ft / 265 x 213 x 430 mm |
Instock
There are no reviews yet.