Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Capacity (Cup) | <5 cups |
| Brand Name | IWP, DENOKIN |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Voltage V | 110-220V |
| Power W | 72w |
| Housing Material | Plastic |
| Model Number | KF-JN-02-Plus |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.