Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 41 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220-230V |
| Power (W) | >299W |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Cafe American |
| Certification | CE, RoHS |
| Capacity (Cup) | 10-15 cups |
| Brand Name | CZC |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Automatic Coffee Making Machine |
| Size | 315*310*390mm |
| Water Pump Pressure | 15 bar |
| Funtion | caffeine, milk froth |
| Water Tank Capacity | 1.7L |
| Power | 3000W |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.