Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 29 cm |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | B65 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 48Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 282*184*262MM |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | CRESCENT |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | LEWIAO |
| Origin | Mainland China |
| Power | Manual |
| Use | Broken grapes |
| Production | 100kg/h |
Instock
There are no reviews yet.