Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 36 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Laying Method | Table |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | >2001ml |
| Brand Name | XMSJ, Caiguan |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220 |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Core Components | Motor, Engine |
| Warranty Of Core Components | 1 Year |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video Outgoing-inspection | Provided |
| Showroom Location | None |
| Applicable Industries | Farms, Restaurant, Retail, Food Shop, Food & Beverage Shops, Other |
| Condition | New |
Instock
There are no reviews yet.