Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.331 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Juicer Cup |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 10w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | ANENG |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Color | Blue, Pink, White, Purple (optional) |
| Material | ABS, silicone, stainless steel |
| 380ml | About 21×7.3cm/8.26×2.87inch |
| 420ml | About 21×8.5cm/8.26×3.34inch |
| Battery | 1200 mA |
Instock
There are no reviews yet.