Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.806 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | 1 Piece Manual Juicer |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | Lovoski |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | 304 Stainless Steel Juicer |
| MainKey2 | Juice Lemon Squeezer |
| MainKey3 | Manual Juicer |
| MainKey4 | Manual Hand Squeezer |
| MainKey5 | Juicer Lid Rotation Squeezer |
| MainKey6 | Manual Orange Press |
| MainKey7 | Juicer |
Instock
There are no reviews yet.