Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.634 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing, Ice Crushing, STIRRING, Mixing, Tofu |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 5w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | CREAROMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.