Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 23 × 23 cm |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | 23 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 48Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 13*10*30cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 0W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Products | Juicer |
| Juicer head diameter | 4.5cm |
| Height | 13.7cm |
| Total height | 30.5cm |
| Width | 11.4cm |
| Weight | 390g |
Instock
There are no reviews yet.