Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 50w |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Pulp residue box capacity | 500Ml or less (including 500ml) |
| power | 201W (inclusive) -500W (inclusive) |
| rotational speed | 25000 |
| Juicer maximum speed | 12000 rpm and below |
| function | Juicing |
| Body material | PC |
| capacity | 200 |
Instock
There are no reviews yet.