Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing, Egg Stirring, Meat Grinding, Solid Food |
| Laying Method | Table |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.