Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Non-Drip Spout, Juicing, Soya-bean Milk, Solid Food |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Certification | 3C |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | 601-800ml |
| Brand Name | kbxlife |
| Origin | Mainland China |
| Name | soybean milk machine |
| Feature | vegan milk machine |
| Heating Power | 500W |
| Stir power | 150W |
| Net weight | 1.6kg |
Instock
There are no reviews yet.