Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Weight | 250g |
| Brand Name | DEDOMON |
| Origin | Mainland China |
| Product Category | Outdoor folding water bag |
| color | transparent |
| capacity | 20L |
| size | 28*28*28cm |
| material | PVC |
| suitable for the environment | Camping, picnic, outdoor sports, outdoor water bag |
Instock
There are no reviews yet.