Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Energy Label | Grade 1 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Sterilize |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea/Midea |
| Smart Type | Smart is not supported. |
| capacity | 15L (inclusive) -20L (inclusive) |
| power | 600W (inclusive) -900W (inclusive) |
| energy efficiency class | first level |
| Microwave oven classification | microwave oven |
| liner material | coating |
| Chassis type | flat panel |
| Cooking method | microwave |
| Control method | mechanical |
| Door opening method | side pull |
| Whether to convert frequency | Yes |
| 3C certificate number | 2024010714617585 |
Instock
There are no reviews yet.