Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling, True Microwave |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA, Toywoo |
| Origin | Mainland China, Cloud and |
| Gender | Unisex |
| Age Range | 2 to 4 Years, 5 to 7 years |
| Type | Kitchen Toys Set |
| Material | Wood |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | YW-0156 |
| Brand | Other |
| Applicable population | No Limit, girl, boy |
| Features | Simulation |
| Import or not | Domestic |
| Packaging | Color box |
| Toy material | Wooden |
| Item No. | ak-01 |
| Is there an animation image | No |
Instock
There are no reviews yet.