Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Power (W) | 1 |
| Function | regular grade |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | PDQ |
| Origin | US(Origin) |
| Features | Digital Display |
| Brand | Hamilton Beach |
| Manufacturer Part Number | EM0P042YJ-P0HA00 |
| Model | HB61S100027880 |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H | 20.60 x 16.50 x 11.80 Inches |
Instock
There are no reviews yet.