Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Housing Material | Plastic |
| Panel | transparent |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Installation | Countertop |
| Tray Type | Glass Turntable |
| LCD | Yes |
| Door Lock Type | Door Press Type |
| Power (W) | 700w |
| Function | Grilling, regular grade |
| Capacity | 15-19L |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Microwave Turntable Diameter | 9.65 in |
| Amps | 15 Amps |
| Volume Capacity | 0.7 cu ft |
| Door Opening Side | Left Swing |
| Microwave Oven Type | Countertop Microwave Ovens |
| Features | Control Lockout, Digital Display, Removable Turntable, Timer |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 17.60 x 12.70 x 9.60 Inches |
Instock
There are no reviews yet.