Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 40 cm |
| Certification | none |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | ANDFILL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.