Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 25 cm |
| Certification | CE |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling, Grill, Cook Induction, Steam, True Microwave |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| brand | Xianke |
| Power | 800W |
| Voltage | 220V |
| capacity | 12L |
| type | Convection thermostatic oven |
| control method | Mechanical timer control |
| door lock type | drop down |
| model | JK12A |
| control panel | transparent |
| Energy consumption | Level 3 |
Instock
There are no reviews yet.