Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 25W |
| Brand Name | BURUIMU |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Power | 25W |
| Grossweight | 2.8KG |
Instock
There are no reviews yet.