Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 15 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.