Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Voltage (V) | 6V, 220 |
| Power (W) | 1w, 550 |
| No. of Slices | 2, 2 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates, Grilling / Panini Press Plates, Waffle Plates, egg puff |
| Brand Name | HAOYUNMA, lanjizao |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Car, Outdoor, Hotel, Garage, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Function | Built-In Cord Wrap, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | BOE083 |
| The number of suitable | 2-3 people |
| The fuselage material | metal |
| The plug specification | By default the rules |
| logo | NO customize |
| product size | 16.5cm*24cm*14.5cm |
| product weight | 2.1kg |
| Voltage/frequency | 220V/50HZ |
Instock
There are no reviews yet.