Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 67 × 46 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 150 |
| Brand Name | MAIRUIS |
| Origin | Mainland China |
| Name | Potato peeling machine |
| Model | XW-350 |
| Power | 1500w |
| Voltage | 220v/50hz ; 110V/60hz |
| Capacity | 120-250kg/h |
| Weight | 55kg |
| Size | 85*67*46cm |
| diameter of barrel | 35cm |
Instock
There are no reviews yet.