Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 65 × 64 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Number of Ovens | Single |
| Model Number | CK02C |
| Number of Heating Elements | 3 |
| Control | Other |
| Style | Horizontal |
| Controlling Mode | Digital Timer Control |
| Type | Freestanding |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Power (W) | 4500W |
| Capacity | >41L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.