Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 6 cm |
| Rotation Rate(RPM) | 35000 |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Model Number | Electrical Milk Frothers |
| Certification | CE |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Voltage: | 4.5V-5.5V |
| Lithium battery capacity: | 1200mAh |
Instock
There are no reviews yet.