Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 22000 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | HSM-705 |
| Certification | ce |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Item | electric Milk Frothers |
| Method | Semi-automatic |
| Function | Milkshake, stirring, mixing |
| Location | kitchen |
Instock
There are no reviews yet.