Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Brand Name | WPM |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Milk Frother |
| Voltage | 220V 50HZ |
| Power | 1450W |
| Water tank capacity | 800ml |
| Steam pressure | 4bar |
| function1 | Milk Frother |
| function2 | Coffee Milk Frother |
| function3 | Milk Foamer Machine |
| function4 | Milk Mixer |
| function5 | Milk foamer |
Instock
There are no reviews yet.