Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 25 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.