Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1130 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | XMSJ, Sidlock |
| Origin | Mainland China |
| Type | Coffee & Tea Tools |
| Design Style | Modern |
| Coffee & Tea Tools Type | MILK FROTHER |
| Material | Plastic, Stainless steel + ABS |
| Plastic Type | PC+PP |
| Feature | Sustainable |
| Place of Origin | Fujian, China |
| Model Number | KJBQ-4 |
| Product name | Handheld Milk Foam Maker Electric Milk Frother |
| Color | Black Color |
| Function | Coffee Milk Blender |
| Usage | Houseware Coffee Tea Milk Maker |
| Keyword | Milk Frother Electric |
| Logo | Accept Customized Logo |
| MOQ | 1pc |
| Package | Color Box |
Instock
There are no reviews yet.