Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 13 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 4800 |
| Voltage (V) | 240V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Electric |
| Style | Standing |
| Model Number | M3 |
| Certification | CB |
| Brand Name | HiBREW |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.