Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | Alcoholic beverages |
| Rotation Rate(RPM) | 11000 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Style | Handheld |
| Certification | CE |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.