Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.126 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rotation Rate(RPM) | 1600 |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <750W |
| Power Type | Rechargeable |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Electric Milk Frother | Wireless Egg Beater |
| Portable Milk Frother | Handheld Foam Maker |
Instock
There are no reviews yet.